Ücretsiz, Teknolojik, Doğruya Odaklı Hizmet Keşfetteam

KeşfetteamMitsubishi Electric klima sistemleri tarafından hayata geçirilen ve son kullanıcının hizmet deneyimini arttırmaya yönelik bir çalışma olan Keşfetteam, teknolojik donanım ve doğru mühendislik hesaplarını bir arada barındıran ücretsiz bir hizmet.

Keşfetteam ile yapılan keşif sonrası mekanın pik yük saatlerinde gerekli ısıtma soğutma ihtiyacı detaylı bir şekilde siz değerli müşterilerimize sunularak doğru kapasite ve ürün seçimi konusunda profesyonel destek sağlanıyor.

Gözle Görülemeyen Detayların Sunumu

Keşfetteam ekiplerimizin vermiş olduğu hizmet kapsamında termal görüntüleme ile mekanda yer alan ısı köprülerinin gözlemlenmesi mümkündür. Çıplak gözle görülemeyecek bu ısı köprüleri termal kamera aracılığıyla gözlemlenmesi model seçiminde büyük bir rol oynamaktadır.

Ülkemizde Son Kullanıcıların Büyük Bir Kısmı Doğru Kapasiteli Ürünü Kullanmıyor

Kişisel tecrübemiz öyle gösteriyor ki ülkemizde pek çok mahalde doğru kapasiteli ürün kullanılmıyor. Bunun sonucu olarak enerji sarfiyatı ve ilk yatırım maliyetleri artıyor. Mühendislik esaslarına dayanan doğru yapılmış bir keşif neticesinde klima satın almayı düşünen pek çok müşterimizi daha küçük kapasiteli ürünlere yönlendirerek ilk yatırım maliyetlerini düşürüyor, kullanım süresince yapılacak enerji sarfiyatını minimuma indiriyoruz.

Keşfetteam Randevusu İçin Mesaj Bırakın