Mitsubishi Electric markalı ürünlerin yetkili servisi olarak hizmet veren firmamız; montaj, bakım, ve onarım konularında eğitimli ve deneyimli teknik ekibiyle siz değerli müşterilerine profesyonel anlamda teknik servis hizmeti verirken, kaliteli işçilik ve orjinal yedek parça kullanımıyla ürünlerinizin dayanıklılık ve performansına önem vermektedir.

Eğitimli ve Tecrübeli Teknik Ekip

Tüm teknik personelimiz sektörde onlarca yıl çalışarak edindiği tecrübeyi, periyodik olarak tekrarlanan ve belgelendirilen eğitimlerle pekiştirmektedir. Yapılan eğitimlere olan katılımımızı sürekli hale getirerek hizmet standartlarımızı korumanın yanısıra güncel teknoljik gelişmeleride takip etmekteyiz.

Satış Sonrası Hizmetler Yönetmeliğine Uyum

Teknik servis olarak hizmet vermekte olan tüm firmaların yükümlülüklerini belirleyen SSH yönetmeliği, firmaların çalışmalarında sağlamak zorunda olduğu standartları belirlemektedir. Böylece aldığınız hizmet kapsamındaki haklarınız yasalar çerçevesinde korunmaktadır.

Firmamız tüm çalışmalarında SSH yönetmeliğine ve markamızın hizmet standartlarına bağlı olarak kaliteli ve haklarınızı koruyacak esaslarda hizmet vermektedir. Yapılan tüm servis çalışmaları servis formları ve servis raporlarıyla son kullanıcılara raporlanmakta, garanti kapsamında olmasa dahi yapılan tüm parça değişimleri 6 aydan kısa olmamak koşuluyla garantimiz altına alınmaktadır. Aynı zamanda montajı yapılan tüm ürünler merkezi kayıt sistemine kaydedilmekte, garanti belgeleri yasaya uygun şekilde düzenlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir.

Orjinal ve Garantili Yedek Parçanın Önemi

Orjinaliyle birebir standartlarda üretilmeyen yedek parçalar ürünlerin çalışma güvenliğini etkileyerek başta yangın gibi riskleri doğurmanın yanısıra ürün performansında olumsuz etkilere yol açar. Bu sebeple firmamız servis hizmetleri sırasında kullandığı tüm yedek parçaları birebir orjinal olarak temin ederek güvenliğinizi ve ürün performansını korumayı hedefler.

Firmamız montaj hizmetlerinde sadece Mitsubishi Electric tarafından ithal edilen ve özel bir izalasyon malzemesiyle korunan bakır boruları kullanır. Bu izalasyon malzemesi üzerindeki özel plastik kaplama sayesinde özellikle sıva altı tesisatlarda ve tesisatın dış ortamda açıkta kalacağı noktalarda izalasyonun deforme olmasını ve ısı kaçaklarına sebep olmasını engeller. Böylece ürün performansı korunur, yoğuşma nedeniyle duvarlarda oluşabilecek su izleri engellenir.

Firmamız Tarafından Verilen Teknik Servis Hizmetleri

Klima Montajı : Satın almış olduğunuz üründen beklenen maksimum performansın sağlanabilmesi için montajın kusursuz ve teniğe uygun olarak yerine getirilmiş olması büyük önem arz etmektedir. Ürünün gerçek performansının ancak doğru montajla mümkün olduğunun bilincinde olan teknik ekibimiz, montajın standartlara uygun bir şekilde yapılması için azami dikkati gösterir. Vakumlama, doğru gaz şarjı, doğru enerji bağlantısı, tekniğe ve cihaz limitlerine uygun montaj şekli konusunda titizlikle çalışan teknik personelimiz montaj kaynaklı arıza ve performans kayıplarının önüne geçmek adına cihazla ilgili tüm testleri son kullanıcıya ve servis müdürlüklerine rapor eder.

Klima Bakımı : Kullanım sıklığına ve kullanılacak mahale bağlı olarak en az yılda bir kez klimaların bakımları yapılmalı, bakım esnasında ürünün ısıtma / soğutma performansı, enerji hattının uygunluğu ve bakır boru izalasyonunda meydana gelebilecek olan zedelenmelerin kontrolü yapılmalıdır. Klima bakımını sadece ürünün temizlenmesi olarak görmeyen firmamız yukarıda sayılı tüm maddelerin kontrolü sağlayarak hizmetini tamamlar. Aynı zamanda arzu eden müşterilerimize atölye bakımı hizmetimizle ürünün montajlı halinde temizlenemeyecek tüm noktaları temizlenerek ilk günkü haline getirilir.

Firmamız tarafından verilen sözleşmeli bakım hizmetiyle özellikle firmalardaki tüm klima ürünleri sürekli olarak kontrole tabi tutularak yaşanacak arızaların önüne geçilir. Böyle kullanım ömrü boyunca üründen maksimum verim alınırken ortamdaki havanın tazeliği ve temizliği süreklilik kazanır.

Yedek Parça ve Onarım Hizmeti : Teknik servis ekibimiz klima arızaları konusunda deneyimlidir, arızalı ürünlerde tek seferde doğru çözüme odaklı olarak çalışan ekibimiz arızaya sebep olan etkenler hakkında son kullanıcıya bilgi vererek çözüme kavuşturulan problemlerin tekrarının önüne geçer. Arıza çözümlerinde kullanılan yedek parçalar SSH yönetmeliğine uygun şekilde belgelendirilerek garanti altına alınır.

Özetle firmamız; gözünüzün arkada kalmayacağı, yüksek standartlara sahip profesyonel bir klima servisinden tüm beklentilerinizi karşılayacak teknik ekibiyle hizmetinizdedir. Teknik servis randevusu için bizi telefonla arayabilir veya yan tarafta yer alan klima servisi randevu formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Klima Servisi Randevu Talep Formu


Servis Mesai Saatleri

  • Pazartesi – Cuma : 08:30 – 19:30
  • Cumartesi : 09:00 – 20:00
  • Pazar : Kapalı

Mesai saatlerimiz dışında oluşturulacak özel randevuyla hizmet almanız mümkündür. Özel durumlarda pazar günleri servis hizmeti verilebilmektedir.