VRF Proje Taahhüt

City Multi VRF Dis UniteÜstün Japon teknolojisiyle donatılmış Mitsubishi Electric markalı City Multi VRF ürünlerin yetkili bayii ve uygulamacısı olan firmamız, projelerinizde çözüm ortağınız olmak adına; keşif, projelendirme, satış, montaj ve devreye alma hizmeti vermektedir.

Mitsubishi Electric diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi kusursuzluğu City Multi VRF sistemlerine de taşımış, büyük ya da küçük her türlü binanın hava sıcaklığını, havalandırılmasını ve sıcak su ihtiyacını City Multi VRF sistemlerinde birleştirmiştir.

Binalar İnsanlara Çok Benzer

Tıpatıp aynı iki bina yoktur. Her binanın kendi karakteristik özellikleri ve farklılıkları vardır. Her biri kendi tasarımına sahiptir. Her türlü boyut, şekil ve yaşta olabilirler. Öyleyse neden klima sistemlerinin çoğunluğu birbirinin aynı ? Neden, her bir bina kendine özgü soğutma ve ısıtma özelliklerine sahipken, iklimlendirme sektörü size sadece bir yada iki çözüm sunuyor ? Neden binanıza bir HVAC sistemi kurmak, kişiyi elbiseye uydurmaya benzesin ki ? HVAC sisteminin binaya uydurulduğu başka bir yol olması gerekmiyor mu ?

Evet, gerekiyor ya da en azından Mitsubishi Electric öyle düşünüyor.

Alan Ne Olursa Olsun City Multi‘nin Bir Çözümü Vardır

Tarihi Yenilemeler, Kütüphaneler, Müzeler, Kayıt Stüdyoları, Restoranlar, Hastaneler, Radyo TV İstasyonları, Sağlık Kulüpleri, Oteller, İş Merkezleri, AVM’ler, Villalar, Konutlar, Bankalar, Depolar, Rezidanslar…

City Multi bina uygulamaları için çok sayıda çözüme sahiptir. Etkili ve verimli soğutma ve ısıtma çözümü gerektiğinde her bir bina tipi kendi özel zorluklarına sahiptir. Neyse ki City Multi bina konfor çözümleri her türlü zorlukla başa çıkabilecek esnekliğe sahiptir.